Kategorijos

Žieminis kostiumas Shimano NEXUS limited PRO RB-111LB

Žieminis kostiumas Shimano NEXUS limited PRO RB-111LB Žiūreti visu dydžiu

899,00€

Į krepšelį

Sumažinta kaina!

-80,00€

979,00€

Žieminis kostiumas 28000 mm/13500 g/m2

Smulkiau

Shimano NEXUS limited edition RB-111 kostiumas, sudarytas iš 2 dalių - pagrindinės, turinčios STRV-9 šiltumo kategoriją, ir įsegamos, papildomai visą kostiumą šiltinančios striukės, kurią galima nešioti ir atskirai. Susegus abi kostiumo dalis, galima komfortiškai jaustis net ir ekstremaliame šaltyje. Būtent naujausios technologijos, kurias Shimano leidžia sau įdiegti į savo išskirtinę rūbų seriją, padaro kostiumą nepaprastai šiltą.

Viršutinė kostiumo dalis pagaminta, iš, ko gero, palankiausiai vertinamų pasaulyje GORE TEX membranų, vidus - iš gerai drėgmę praleidžiančios bei šilumą saugančios BREATH HYPER + medžiagos.

Įspūdingi šio kostiumo techniniai parametrai -   13500 g/m2 drėgmės išgarinimas per parą bei 28000mm3 vandens nepralaidumas. Taigi tai yra dar vienas svarbus rodiklis tiems, kurie ieško aprangos, skirtos aktyviam laisvalaikiui - tarkim, slidinėjimui ar kopimui į kalnus.

Kostiumas yra su nuimamu gaubtu, turi specialų, lengvai išsegamą pamušalą, kurį galima nešioti kaip nuo vandens apsaugančią striukę, turi pastiprinimus labiausiai besidėvinčiose vietose - ties keliais ir alkūnėmis, taip pat - gerai nuo drėgmės apsaugotas ir "šiltas" kišenes bei kitus patogumus.

• atsparumas drėgmei: 28000 mm
• kvėpavimas: 13500 g/m2
• šiluminis koeficientas: 9 . Naudojant termo apatinius puikiai jausitės ir atšiauriausiu oru