Kategorijos

Echolotas DEEPER SMART FISHFINDER

Echolotas DEEPER SMART FISHFINDER Žiūreti visu dydžiu

199,00€

Į krepšelį

Sumažinta kaina!

-20,00€

219,00€

Deeper Smart Fishfinder - tai  sonaras, kuris pavers jūsų išmanujį telefoną ar planšetę šiuolaikišku echolotu

Smulkiau

Deeper Fishfinder - tai sonaras, pritaikytas naudoti kartu su išmaniaisiais telefonais ir planšetėmis, palaikančiomis Android 2.3+ ir iOS 5.0+ operacines sistemas. Šis sonaras veikia gyliuose nuo 0.5 m iki ~40 m ir naudoja Bluetooth jungtį.Visą informaciją apie žuvį, esančius dugno nelygumus, kliuvinius, gylius ar vandens temperatūras pateikimia  išmaniajame telefone arba planšetėje.
Su Deeper Smart Fishfinder tereiks vienintelio įrenginio įvairaus tipo žvejybai. Dėka mažo šito  įrenginio gabarito ir super plataus veikimo diapazono galėsite pasiekti net ir tas vietas, kurias sunku  pasiekti su įprastiniais echolotais. Echolotą galima naudoti nuo kranto, iš valties,dabar jau yra ir specialus patogus laikiklis. Dėl naujos  belaidės technologijos, informaciją apie žuvies laikymosi vietą, dugno struktūras, vandens temperatūras ir kitus reikalingus duomenis galima gauti bet kur, nepaisant pasirinktos žūklės vietos, būdo ar laiko. Deeper sonaras pavers Jūsų išmanųjį telefoną ar planšetę į aukščiausios raiškos, patį kompaktiškiausią echolotą. Dviejų dažnių sonaro spindulys leis dar plačiai ir aiškiai matyti kas tuo metu vyksta po vandeniu.
Echolotas gali veikti nuo -20 iki +40 laipsnių temperatūroje, net iki 50 m atstumu nuo Jūsų išmaniojo telefono ar planšetės. Deeper sonaras automatiškai įsijungia tik atsidūręs vandenyje ir veikia tik būdamas jame. Ištraukus sonarą iš vandens jis automatiškai išsijungia. Dėl atsparumo šalčiui ir ilgaamžiškos bei didelės talpos, Lithium Polymer baterijos puikiai tiks žvejybai žiemą.
Deeper sonaras yra super kompaktiškas, tik 6.5 cm skersmens, pagamintas taip, kad jo neįmanoma pažeisti vandeniu. Ličio polimerų baterija užtikrina iki 4 valandų nepertraukiamo darbo. Sonaras kraunamas tiek pajungus jį į elektros tinklą, tiek naudojant Micro USB kabelį. 
Deeper sonaro mobili aplikacija leis Jums apžvelgti orų prognozę, mėnulio fazes, kalendorių. Galėsite nupaveiksluoti žuvį neišjungdami mobiliosios aplikacijos. Aplikacija leis  dalintis savo žvejybos įspūdžiais ir laimikiais tiesiai iš žvejybos vietos. 
Deeper sonaras turi tris skirtingus tvirtinimo taškus, kad kuo geriau atitiktu pasirinktą žvejybos būdą ir suteiktų kuo daugiau informacijos.
Deeper Smart Fishfinder echolotui gamintojas suteikia 2 metų garantiją, baterijos garantija - 90 dienų.