Kategorijos

Echolotas Lowrance Mark-4HDI

Echolotas Lowrance Mark-4HDI Žiūreti visu dydžiu

225,00€

Į krepšelį
Išparduodama!

-94,00€

319,00€

Pasiekiamumas: Šiuo metu šios prekės sandėlyje neturime. Susisiekite su mumis info@zvejoklis.lt ir pasiūlysime alternatyvą arba užsakysim reikiamą prekę.

Visiems perkantiems Echolotą  Lowrance su GPS imtuvu, dovanojame Lietuvos vandenų batimetrinį žemėlapį.

Smulkiau

Naujas, paruoštas naudojimui, echolotas + GPS, su Hybrid Dual Imaging™, Broadband Sounder™ su  DownScan Imaging™ technologija. Super ryškus LED  ekranas su integruota GPS antena ir aukštos raiškos žemėlapiais.

Funkcijos:

Išskirtinis Lowrance aukštos rezoliucijos, 4.3 colių  LED ekranas.

Hybrid Dual Imaging ™ (HDI) ir  Broadband Sounder plius DownScan ™ - dvi geriausiomis pripažintos technologijos kartu sukuria geriausią įmanomą vaizdą po jūsų valtimi.

Labai tiksli, integruota, GPS antena, su galimybe sukurti savo paties žemėlapį pasinaudojant nemokama Insight Genesis™  programa.

DownScan Overlay™ technologija.

Išplėstinis signalų apdorojimas (ASP) sumažina būtinybę rankiniu būdu reguliuoti nustatymus, kad aiškiau matytum žuvis ir dugno struktūrą.

TrackBack™  leidžia peržiūrėti sonaro užfiksuotą istoriją.

Naujas Multi-Window displėjus, leidžia padalinti ekraną į tris dalis ir matyti tris pasirinktinai skirtingai apdorotus vaizdus vienu metu.

+ DOVANOJAME Naujausią Baltijos jūros, Kuršių, Kauno ir Elektrėnų marių bei 158 Lietuvos ežerų batimetrinius žemėlapius.

Garantija 2 metai.

Ekrano
istrižainė, cm
Ekrano raiška
Spalvos
Max
spindulio
kampas
Dažniai
 GPS
 DownScan
MicroSD
CHIRP
10,9 320V x 240H Juodai baltas 120° 83/200 kHz + 455/800 kHz Yra Yra Yra Nėra