Kategorijos

Spiningas AIRrus Micropuls X

Spiningas AIRrus Micropuls X Žiūreti visu dydžiu

174,30€

Į krepšelį
Išparduodama!

-30%

249,00€

Pasiekiamumas: Šiuo metu šios prekės sandėlyje neturime. Susisiekite su mumis info@zvejoklis.lt ir pasiūlysime alternatyvą arba užsakysim reikiamą prekę.

MX691MLF-S

Technologiškai pažangiausi spiningai pasaulyje

Smulkiau

Micropuls X – iš esmės pagerintas vienas pažangiausių RadiaMatrix spiningas (JAV sportinės žūklės asociacijos pasaulinės parodos ICAST 2002 nominuotas geriausio gaminio kategorijoje). Pagerintas ne tik estetiškai, bet ir panaudojant naujausias technologijas. Ypač sumažėjo bendras koto svoris. Labai plonas spiningo galiukas suteikia galimybę ne tik jausti, bet ir matyti, kaip vandenyje „dirba“ jūsų masalas. Žymiai stabilesnis patikimas trečios kartos ritės tvirtinimas padeda išlaikyti tiesią liniją – ranka, ritė, nukreipiamieji žiedai. Padidėja ne tik metimo atstumas, bet ir tikslumas. Įprasta nailonu dengta rankena, šiame gaminyje pakeista specialiu anglies pluoštu, kuris puikiai rankai perduoda net ir mažiausias vibracijas. Koto gamyboje panaudota moderniausia pasaulyje Ken Whitings Airrus Semi-Microguide nukreipiančiųjų žiedų sistema, sukurta bendradarbiaujant su Kigan kompanija. Kurdami kotą, panaudojome papildomą mikropluošto technologiją, sukurtą JAV karinės pramonės užsakymu, „buckypaper“. Tai itin tvirtas, „nesunaikinamas“ anglies pluošto nano plaušelių (50 000 kartų plonesnių už žmogaus plauką) sluoksnis. Jis suteikia spiningui neįtikėtiną tvirtumą, bet nesumažina lankstumo ir jautrumo. Ypač vertinga šios medžiagos savybė – sugebėjimas, po metimo, iškart išsitiesti ir panaikinti spiningo galo vibraciją. Rezultatas – žymiai tolimesni metimai, nesusisukęs valas.

Modelis Ilgis,cm Užmetimo svoris, g Linkio akcija Dalys
MX691MLF-S 206 3.5-10 fast 1

 Funkcionaliausia mikro žiedų sistema rinkoje. Koncepcijos naujumas – nuo ritės centro iki pirmo žiedo sumažintas valo pakrypimo kampas. Pirmi trys žiedai sumontuoti ant skirtingo, tolygiai mažėjančio aukščio kojelių. Mažas žiedų diametras leidžia išlaikyti mikro žiedams būdingą puikų valo valdymą, o jų išdėstymas garantuoja nedidelę trintį ir tolimus metimus. 

Nestandartiniam spiningo kotui. Jau nuo „Co-Matix“ serijos mes specialiai deriname visus spiningo komponentus - nuo ypatingo galiuko, žiedų padėties, įvairaus lankstumo ir kietumo sluoksnių kote iki rankenos ir ritės laikiklio. Tikrą žvejybos malonumą galima pajausti tik su ergonomišku, subalansuotu, harmoningu spiningu.
 

ŽIEDŲ SISTEMA

Funkcionaliausia mikro žiedų sistema rinkoje. Koncepcijos naujumas – nuo ritės centro iki pirmo žiedo sumažintas valo pakrypimo kampas. Pirmi trys žiedai sumontuoti ant skirtingo, tolygiai mažėjančio aukščio kojelių. Mažas žiedų diametras leidžia išlaikyti mikro žiedams būdingą puikų valo valdymą, o jų išdėstymas garantuoja nedidelę trintį ir tolimus metimus. 

Buckypaper (konstrukcinis „popierius“) - medžiaga sudaryta iš molekulių 50 000 kartų plonesnių už žmogaus plauką ir pasižymi ypatingu tvirtumu: 500 kartų tvirtesnė ir 10 kartų lengvesnė už aukščiausios kokybės plieną. Jos panaudojimą suderinę su anglies pluošto nano plaušelių pynimo metodu mes sukūrėme unikalų patentuotą gaminį. Modernus gamybos metodas, į strategiškai svarbias koto dalis, įterpiant itin tvirtą konstrukcinio „popieriaus“ sluoksnį, leidžia sukurti išskirtinių savybių spiningą. Naudodami trečios kartos anglies pluošto nano plaušelių technologiją, specialiai pagal mūsų specifikacijas pagamintą, kompozitinę dervą ir anglies pluošto nano plaušelių audinį, mes esame nano technologijų pionieriai. Tvirtai tikime, kad tai modernių spiningo kotų ateitis. 

Airrus didelio tūrio sistema (Airrus Oversize System AOS)

Naujos AOS technologijos dėka gerokai storesnis kotas buvo sukurtas panaudojant tokį pat anglies pluošto kiekį, kaip ir gaminant įprastus spiningus, bet labai padidinant jo diametrą. Rezultatas – tas pats lengvas, bet ypač tvirtas spyruokliuojantis kotas. Panaudojome  net tris skirtingas anglies pluošto rūšis, orientuotas skirtingais kampais. Tai suteikė galimybę pagerinti tvirtumą net trimis aspektais: sukimo, vertikalaus laužimo, gniuždymo. Ypatingas naujo dizaino privalumas – milžiniškas išlinkimas metimo metu ir itin greitas išsitiesinimas. Kitas tokio dizaino privalumas - IME efektas (IME Integruoto Megafono Efektas). Jūs greičiau ir jautriau jausite ir girdėsite vibraciją, nes ją sustiprina didesnio skersmens kotas. AOS dizainas, nors labai neįprastas akiai, vienas iš moderniausių ir geriausiai pasiteisinusių mūsų sprendimų. 

Viena iš svarbiausių spiningo dalių – koto galiukas. Tik jo lankstumo dėka įmanomi tolimi metimai, tinkama masalo judesių kontrolė ir jautrumas kibimams. Kurdami šią, bene svarbiausią, koto dalį mes stengėmės padidinti metimo atstumą, tikslumą, o svarbiausia – jautrumą, kad kotas tinkamai „dirbtų“ net ir su pačiais mažiausiais ir lengviausiais masalais. Tam panaudojome vientiso stiklo S2 pluošto technologiją, kuri, kaip paaiškėjo yra žymiai efektyvesnė už įprastinę tuščiavidurę. V tipo torsioninis spiningo galiukas yra žymiai atsparesnis smūgiams, lankstesnis ir tvirtesnis. Jo ilgaamžiškumą užtikrina itin mažaus jautrumas šilumos pokyčiams.

Kurdami modernius naujos kartos spiningo kotus pastebėjome, kad vidinėje koto erdvėje atsiranda vibracijos. Jei kotas ir rankena pagaminti suderinus medžiagas, šios vibracijos puikiai juntamos. Kurdami „Puls-R“ serijos kotą mes pabandėme sukoncentruoti vibraciją rankenoje. Panaudoję atvirkščio vibracijos perdavimo technologiją mes sugebėjome sustiprinti spiningo galiuko virpesius. Veikimo principas labai primena tradicinio megafono. Jo forma stiprina garsus, koto forma – virpesius. Ši technologija naudojama „Puls-R“, „Tradition“ ir naujuose „Nano Fusion“ kotų modeliuose. 

Ši sistema leidžia per kelias sekundes idealiai subalansuoti jūsų spiningą pagal savo poreikius ir patogumą. Tam naudojami bronziniai sriegiu tvirtinami svareliai. Jų ilgis varijuoja nuo 8 iki 22.3 mm. Svoris 5 – 15 g. Svareliai lengvai ir greitai keičiami. Jie saugomi rankenos viduje. Galimos pačios įvairiausios konfigūracijas. Tiksliam balansavimui, pagal jūsų individualius poreikius, galite panaudoti iki 60 g. papildomų svarelių.